KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12609484
nr 1260 9484
Oljemålningar
3 st, Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Marilyn. Olja på duk, 50x50
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 juni 2019
kl 19:01:50
100 kr
150 kr